Open Pairs - Final A

Session 3

[Mix] [MP] [Simultaneous] [IMP] [Open A] [Open B] [Open C] [Invitational] [Teams] [Morning]
[1] [2] [3]

Howell

Rank Total Names NCBOs LMP
1 62.57 Roll Yossi - Hetz Clara 9402 10643 30
2 61.94 Lubinsky Yuval - Mark Micha 715 6938 24
3 60.24 Horvitz Shimshon - Graizer Nurit 1007 10371 19
4 58.95 Argelazi Eliran - Assaraf Ori 14773 14239 15
5 58.88 Koistinen Kauko - Gilboa Uri FIN 5238 12
6 57.48 Bavli Yoram - Ezra Yitzhak 58 4437 10
7 57.08 Schroit Shimon - Cohen Lior 2637 40424 8
8 57.01 Tal Dana - Tal Noga 11622 11621 6
9 56.67 Toledano Oren - Ami Zamir 20506 19705 5
10 56.64 Libster Beni - Yadlin Doron 3642 4830 4
11 56.42 Abramov Varda - Abramov Benjamin 22 3522 3
12 56.22 Birnbach David - Krespi Nisim 4536 4534 3
13 55.28 Ryskin Aleksanop - Chorney Mikhael RUS 15296 2
14 55.19 Arieli Amnon - Lerner Mos 663 15387 2
15 53.96 Benaderette Rafael - Gomes Caldas Marilia BRA ARG 2
16 53.79 Brifman Efraim - Confino Josi 4370 6516 2
17 53.65 Idadov Rami - Shapochnick Gersh 18141 18751 2
18 53.64 Maman Gai - Shunak Shoshana 17554 7923 2
19 53.58 Uchitel Boris - Keler Ytzchak 11725 9105 1
20 53.54 Lavi Shlomi - Rashti Shaul 15132 10470 1
21 53.42 Levy Jean Piere - Benadiba Jacques FRA FRA 1
22 53.30 Waksman Sophie - Uszynski Woyciech 22555 POL 1
23 52.92 Mironov Sergey - Mironova Anastasia RUS RUS 1
24 52.21 Suchman Zvi - Eilat Yuval 1837 1892 1
25 51.77 Ponomarova Tatiana - Garkavyi Alexander RUS RUS 1
26 51.26 Yogev David - Stanca-Yass Geza 3026 ROM 1
27 51.24 Weinstock Paul - Micescu Viorel 6398 ROM 1
28 50.78 Moscovici Fabian - Rosu Ovidiu ROM ROM 1
29 50.65 Djian Cecilia - Djian Joelle FRA FRA 1
30 50.45 Tal Levia - Tal Haim 5719 5720 1
31 50.40 Athuil Jean Poul - Engel Joseph 41800 991 1
32 50.26 Sliwowicz Yonatan - Sabbah Ofek 24090 23959 1
33 49.96 Nemet Shlomo - Graizer Yair 8240 500  
34 49.25 Meyouhas Moshe - Rom Shoshana 14777 3509  
35 49.11 Tchenic Maurice - Bismuth Judith FRA FRA  
36 48.94 Ittah Albert - Nowak Marek 974 POL  
37 48.10 Frank Josseph - Zadik Erez 5364 2934  
38 47.70 Orenstein Eitan - Sagiv Yehuda 801 8266  
39 47.43 Von-Armin Daniela - Moberqueze Eric GER GER  
40 47.28 Pachtmann Ron - Altshuler Gilad 14659 2960  
41 46.70 Pomerantz Iarael - Ben-Yehuda Yehudith 2211 2218  
42 46.66 Liran Inon - Barr-Benin Ronnie 11122 1457  
43 46.48 Reiter Allen - Covaliu Sergiu 3876 86  
44 46.14 Cohen David - Elyashar Shlomo 4537 2005  
45 45.62 Rosen Gabi - Rosen Michael 1077 1078  
46 45.59 Athuil Alain - Lucacio Alex 41802 FRA  
47 45.10 Kaplan Aharon - Ashkenazi Yosi 1763 2140  
48 44.72 Barnir Zohar - Malach Jacob 2466 14443  
49 44.42 Matatyahou Gal - Loonstein Tomer 24035 24100  
50 43.64 Eliyahu Sigal - Porat Rami 17903 55  
51 43.52 Soher Izik - Popesco Alexander 14554 GER  
52 43.18 Maman Avi - Ben-Zvi Eyal 4657 17188  
53 42.99 Berkman Meir - Amar Avi 8312 3366  
54 42.77 Bart Yoram - Brajovic Ana Zorana 14358 SRB  
55 42.38 Vazina Uri - Carter Boby 14064 14734  
56 40.42 Farkas Ruth - Pollak Oscar 5305 1061  
57 38.10 Oren Yiftach - Yaskil Udi 23206 6711  
58 37.84 Alon Hadasa - Ben David Avishy 7835 17851  
59 37.33 Spiro Lea - Yekutieli Asaf 18524 18268  
60 37.26 Ori Ami - Kriegel Rammy 3135 439  

Result Program: AMIT Asaf © (2019)
File:.\print\html\openA-3