חדש! בפסטיבל הברידג' ה - 53

הפסטיבל יתקיים זו השנה השלישית ב היכל קבוצת שלמה!

 

ההיכל נמצא בסמוך לגני התערוכה, מדובר באולם ברמה הגבוהה ביותר. בשילוב עם שדרוגים טכנולוגיים שהונהגו כבר בשנה שעברה ועם שיפורים נוספים, חווית השחקנים תהיה משודרגת.


המקום החדש אמנם לא רחוק מהמקום הקודם, אולם לשירותכם שירות שאטלים בשעות ההגעה והסיום. מדובר במיניבוס שינוע במסלול מעגלי סביב מרכז הירידים עם עצירה ברכבת ובהיכל.

שעות השאטל בימים א' עד ה' בלבד (אין הסעות בסופ"ש):

08:45 עד 10:00

13:00 עד 15:00

18:00 עד 19:00 (רק בימים ד' ו-ה')

22:00 עד 23:00 


תכנית עשירה של הרצאות ללא תשלום-
ההרצאות יתקיימו בכל יום ב 09:30 בבוקר (למעט בשבת).

ההרצאות מיועדות לכל הרמות ויקיפו נושאים שונים ומגוונים.

בשבת 1/6/19 ינתנו 2 הרצאות חשיפה לברידג', המיועדות למתעניינים (ב 11:00 וב 17:00) לחצו כאן

לתכנית ההרצאות ולפרטי המרצים השונים - לחצו כאן.

קריאה למנהל תחרות בלחיצת כפתור שדרוג לשחקנים, קריאה למנהל תחרות תיעשה באמצעות לחיצה על מקש CALL במכשיר הברידג'מייט. מנהל התחרות יקבל את הקריאה ישירות למכשיר הצמוד אליו ויגיע בהקדם אליכם.


מחפשים שותף?

ישראל ידלין יסייע במציאת השותף המתאים לרמתכם  לחצו כאן


שינוי בפורמט הענקת הגביעים - החל מהשנה הקודמת, מדליות יחולקו לזוכי תחרויות הבוקר ובתחרויות החד מושביות. הזוכים בתחרויות המרכזיות של הפסטיבל יוזמנו לטקס השנתי של חלוקת גביעי ההתאגדות במעמד חברי ההנהלה והנשיאות, הכולל ארוחת ערב מפנקת. 


הנחה לצעירים - זוג המורכב משחקנים צעירים (עד גיל 18, או חייל בשירות חובה) זכאי ל 50% הנחה. את ההנחה ניתן לקבל אך ורק ברכישת כרטיסים בדלפק הפסטיבל. (שימו לב - לא ניתן לקבל הנחה ברכישה מוקדמת או אחרי הפסטיבל).

 

שידורי BBO של משחקי הגמר בתחרות הקבוצות המרכזית וכן שידור BBO של משחק ראווה בין נבחרת ישראל הצעירה לנבחרות אורחות מחו"ל.