חדש! בפסטיבל הברידג' ה - 52

הפסטיבל יתקיים זו השנה השניה במיקום החדש - היכל קבוצת שלמה!

 

ההיכל נמצא בסמוך לגני התערוכה, מדובר באולם ברמה הגבוהה ביותר. בשילוב עם שדרוגים טכנולוגיים שהונהגו כבר בשנה שעברה ועם שיפורים נוספים, חווית השחקנים תהיה משודרגת.


המקום החדש אמנם לא רחוק מהמקום הקודם, אולם לשירותכם שירות שאטלים בשעות ההגעה והסיום. מדובר במיניבוס שינוע במסלול מעגלי סביב מרכז הירידים עם עצירה ברכבת ובהיכל.

שעות השאטל בימים א' עד ה' בלבד:

08:30 עד 10:00

13:00 עד 15:00

18:00 עד 19:00 (רק ביום ה')

22:00 עד 23:30 (למעט ביום ה')


שידורי המונדיאל גם במהלך הפסטיבל - למה לבחור כשאפשר גם וגם? חובבים כדורגל וגם ברידג'? אין בעיה, תוכלו לשחק בתחרויות הברידג'  ולנוח בהפסקות תוך כדי צפיה בשידורי המונדיאל באזור נפרד.


קריאה למנהל תחרות בלחיצת כפתור שדרוג לשחקנים, קריאה למנהל תחרות תיעשה באמצעות לחיצה על מקש CALL במכשיר הברידג'מייט. מנהל התחרות יקבל את הקריאה ישירות למכשיר הצמוד אליו ויגיע בהקדם אליכם.


מחפשים שותף? ישראל ידלין יסייע במציאת השותף המתאים לרמתכם  לחצו כאן


שינוי בפורמט הענקת הגביעים - השנה החלטנו לשנות את הפורמט. בתחרויות הבוקר ובתחרויות החד מושביות נמשיך לחלק מדליות במהלך הפסטיבל. עם זאת, הזוכים בתחרויות המרכזיות של הפסטיבל יוזמנו לטקס השנתי של חלוקת גביעי ההתאגדות במעמד חברי ההנהלה והנשיאות, הכולל ארוחת ערב מפנקת. 


הנחה לצעירים - זוג המורכב משחקנים צעירים (עד גיל 18, או חייל בשירות חובה) זכאי ל 50% הנחה. את ההנחה ניתן לקבל אך ורק ברכישת כרטיסים בדלפק הפסטיבל. (שימו לב - לא ניתן לקבל הנחה ברכישה מוקדמת או אחרי הפסטיבל).


הרצאות מומחים בנושאים שונים כל יום ב 09:30 בבוקר.  לרשימת המרצים לחצו כאן

שידורי BBO של משחקי הגמר בתחרות הקבוצות המרכזית וכן שידור BBO של משחק ראווה בין נבחרת איטליה לבין נבחרת ישראל. השידורים ישודרו גם ב"לייב" על גבי מסכי הפלזמות שבלובי הפסטיבל.